Banyonuzdan Duş Teknesini Kaldırın

Banyonuzdan Duş Teknesini Kaldırın

Banyolarımız pek çoğumuz için bir terapi ve dinlenme alanı. Çünkü yoğun şehir yaşamında yorgunluğumuzu atmak için en pratik yolları arıyoruz ve banyolarımızda bu alanlardan biri. Daha doğal ve daha huzurlu bir banyo için ise doğal yapı malzemelerinden olan ahşabı evimizde bol bol kullanmamız gerekir. Gerek bahçe ve balkonlarımızda, gerek çeşitli mobilyalarımızda gerekse de banyolarımızda ahşap kullanarak, ahşabın sakinleştirici etkisinden faydalanabiliriz. Banyoda banyo dolabı gibi eşyalar dışında ahşabı nasıl kullanabilirim derseniz ise size önerimiz ahşap duş zemini dir. Duş teknesinden kurtulun ve hem daha doğal hem de daha minimal görünüme sahip olan duş zeminleri ile tanışın. Ahşap zemin kaplama evimizde farklı şekillerde farklı yerlerde hayat bulabilir. Banyolarımızda ise bu özel kaplama sistemleri ile kullanabilirsiniz.

Banyolarımızda genellikle kullanmayı tercih ettiğimiz duş tekneleri, zamanla istediğiniz verimi sağlamayabilir. Belki çatlaklar yaratabilir, belki rengi solabilir ya da sadece banyonuzda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ahşap duş zemini sizin için ideal bir yöntem olacaktır. Banyo zemin kaplama yöntemleri arasında en doğal olanı da ahşap sistemlerdir üstelik. Siz de banyonuzda duş teknesini kaldırıp, ahşabın doğallığı ve sıcaklığı ile tanışın. Kendinizi duştayken adeta yağmur ormanlarında gibi hissedebileceksiniz. Üstelik böylece daha sade bir banyo dekorasyonu yapacaksınız.

Banyo dekorasyonuna dair de tüyo verecek olursak, ahşap sabunluk gibi çeşitli aksesuarlar, yapay ya da doğal bir iki yeşil bitki harika sonuç verecektir. Dilerseniz banyonuzda mum da kullanabilirsiniz. Böylece tüm yorgunluğunuzu evinizde kendi banyonuzda atabilir, dinlenebilirsiniz. Yoğun çalışma temposu içerisinde kendimize zaman ayırmakta zorlanıyoruz ama banyomuzu buna uygun dekore ederek, daha kaliteli bir yaşama sahip olabiliriz. İşin tüm sırrı ahşap duş zemininde… Banyo zemini ile başlayarak, banyonuzda harika yenilikler yapabilirsiniz. Üstelik kendinizi de çok yormadan… Belki Karakas Yapı ‘nındunduğu banyo dolabı seçeneklerinden birini seçip, zemininiz ile uyum yakalayabilirsiniz, belki de sadece banyo aksesuarlarınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Önemli olan ahşap zemin seçiminiz ile başlangıcı yapmakta… Hadi, herkesin hayran kalacağı şık bir banyo için harekete geçin!banyo modelleri, banyo dolapları, duşkabin, duşakabin, küvet, tekne, ahşap duş zemini, banyo zemin kaplama