Tekdüzelikten Arınma Vakti

Tekdüzelikten Arınma Vakti

Çevremizde gördüklerimizi, bizim yaşamımızı düşünce tarzımızı etkileyen en önemli unsurlardır. Yani yaşam alanlarımız, evimiz ya da iş yerimiz bizim düşünme şeklimizi yönlendirme özelliğine sahiptir. Güzel alanlar görmek ya da belli renkleri daha fazla görmek bizi olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden de dekorasyona önem vermek, tekdüzelikten uzaklaşmak gerekiyor. Bizim ise sizleri daha verimli olacağınız alanlar konusunda yönlendirecek harika önerilerimiz var. Madde madde giderek, size daha faydalı bilgiler verebiliriz.

1.Amerikan kapı kullanımı ile modern bir çizgi yakalayabilirsiniz. Hele de beyaz kapı tercih ederseniz, son zamanların dekorasyon rengini yakalamış olacaksınız. Daha ferah ve daha aydınlık bir ortam için, daha huzurlu olmak için beyaz Amerikan kapı modelleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz.

2.Banyo dolabı ise tekdüzeliğin tam adı! Çünkü klasik ve basit banyo dolapları ile son derece sıkıcı banyo dekorasyonları adeta bir salgın gibi yayılmış durumda. Sizin ise daha dikkat çekici ve bu sıradanlıktan kurtulmuş banyolara sahip olmanız için tek yapmanız gereken Karakaş Yapı ‘nın lavabo dolapları modelleri arasından seçim yapmak.

3. Bir de balkon konusu var. Biraz aykırı ve dikkat çekici bir balkon ya da bahçeye sahip olmanız mümkün. Bunun için ahşap duş zemini kullanabilirsiniz. Ahşap ürünler ile balkonlarınızda doğallığı yakalayabilirsiniz. Zemine ek olarak ahşap bahçe mobilyaları da kullanabilirsiniz.

4.Peki, evinizi basit dekorasyon dokunuşları ile daha dikkat çekici hale getirmeye ne dersiniz? Bunun için beyaz köpük ve kumaşa ihtiyacınız var. Hatta biz bir de çerçeve kullanmanızı öneriyoruz. Böylece hem renkli, hem özel tasarım hem de çok kullanışlı bir pano elde edebilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri Karakaş Yapı ‘da bulabilirsiniz.

5. Tek düze görünen bir mutfağın çaresi ise mutfak dolaplarında saklı. Mutfak dolaplarınızı değiştirmek çok zahmetli olabilir ama membran kapak sipariş edip, sadece kapakları değiştirdiğinizde, kolayca yepyeni bir mutfağa sahip olacaksınız. Sıradan mutfağınız, membran kapak seçeneklerinin çokluğu ile kolayca renklenecek ve daha modern bir hal alacak. Üstelik bu iş hiç de sandığınız gibi yorucu olmayacak. ahşap duş zemini, banyo dolabı, duşkabin, tekne ve küvet, amerikan kapı, çelik kapı, parke