Yaz Havasında Balkon Sofraları

Yaz Havasında Balkon Sofraları

Yaz ne çok beklenen ve ne çok özlenen bir mevsim ama kışın soğuk karlı ve yağmurlu manzaraları olmasa, eminiz ki hiç birimiz yazın kıymetini bu kadar bilmeyiz. Yazın sıcağını hissettiğimizde hemen kendimizi dışarı atmak istiyoruz. Keyifli sofralar kurup dostlarımız ile zaman geçirmek bize huzur veriyor. İşte tam da bu konu üzerine bir şeyler söyleyeceğiz. Yaz havasını yansıtan harika balkon sofraları için küçük fakat önemli tüyolara ihtiyacınız olacağını düşündük.

Öncelikle yaz havasındaki balkon sofralarının renklerinden bahsedelim. Elbette ki canlı ve sıcak yaz renkleri tercih etmeliyiz. Örnek verecek olursak, döküm sandalye ve döküm masa tercih etmişseniz, masa örtüsü kullanmadan sofranızda mor, lila, sarı ve yeşil gibi tonları kullanabilirsiniz. Özellikle mor ve lila, döküm ürünlerin romantik havasına uygun olacaktır. Diğer taraftan ahşap masa sandalye tercih etmişseniz, sıcak ahşap tonunu her türlü canlı renk ile birlikte kullanabilirsiniz. Masa sandalye seçimleri, balkon sofraları için belki de en önemli noktalardır. Bu ürünlerin belirlenmesi ile hazırlanan sofraların keyifli oluşu garanti altına alınmış olur.

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan pek çok ürün, balkonlarınızın dekorasyonunda da kullanılabilir. Hatta harika sonuçlar yaratır. Bahçe için tasarlanmış olan bir masa sandalye takımı, balkonunuzda da gayet şık durabilir ve en güzel yaz sofralarının da temelini atabilir. Balkon sandalye masa ihtiyaçlarının giderilmesinin ardından ise sofranın mücevherleri olan diğer ürünlere geçiyoruz. Yani canlı çiçekler,  yemek takımları, bahçe salıncağıdöküm çeşme ve bahçe aydınlatma ürünleri ve çok daha fazlası… Masanızın üzerinde ve balkonunuzun dört bir yanında canlı çiçeklere yer vermelisiniz. Yazın bir gereğidir bu. Döküm çeşme balkonunuza bahçe havası katacak bahçe dekorasyon ürünlerinden biridir ve bunun bir benzeri olarak döküm sokak lambası gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Aydınlatmayı bu şekilde sağlayabilirsiniz ve buna ek olarak güneş enerjisi ile çalışan pek çok bahçe aydınlatmalarını balkonunuzda kullanabilirsiniz. Bu tip ürünlere dair geniş bir çeşitlilik ile karşılaşacağınız Karakaş Yapı, döküm ürünlerde de fiyat farkı almadan farklı renk alternatifleri sunuyor. Sizce de harika bir haber değil mi?

Dekoratif Döküm Ürünler İçin Tıklayınız...bahçe takımları, ferforje masa, aydınlatma direkleri, metal masa ayağı, bahçe aydınlatma direkleri, modern sandalye, bahçe masaları modelleri, masa ve sandalye fiyatları